• معرفی شرکت معرفی شرکت

   

  تاریخچه شرکت:

  این واحد به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت مجموعه سازی طوس در سال 1375 فعالیت خود را در جهت تأمین انواع قطعات به روش فورج گرم آغاز نموده و به تدریج تکامل یافت تا در سال 1382 به طور کامل مستقل گردید و تحت عنوان شرکت تولیدی و صنعتی فورج گستر سناباد در شهرک صنعتی مجموعه سازی طوس افتتاح شد.

  در سال 1383 نیز با راه اندازی یک خط تمام اتوماتیک فورج سرد ، توانست زمینه تولید قطعات کوچکی که به این روش قابل تولید می باشند را مهیا نماید.

  سپس بنا بر نیاز مجموعه جهت استفاده از قطعات ریخته گری ، مطالعاتی بر روی نصب و راه اندازی خط ریخته گری آغاز شد و نهایتا این خط نیز از ابتدای سال 1387 به بهره برداری رسید.

  در حال حاضر شرکت فورج گستر سناباد با  توجه به دستگاهها و امکانات پیشرفته و با داشتن حدود 71 نفر پرسنل متعهد و متخصص ، توانایی تولید انواع قطعات فولادی وچدنی را با استفاده از روش های فورج گرم ، فورج سرد و ریخته گری دارد، و همچنین خدمات عملیات حرارتی و شات بلاست را نیز انجام می دهد ،  و این شرکت  بمنظور افزایش رضایتمندی مشتریان و حضور پررنگ تر سازمان در بازار های بین المللی و داخلی و همچنین حفظ و بهبود کیفیت محصولات خود موفق به پیاده سازی و دریافت گواهی نامه های سیستم کیفیت  گردیده است .

  قابل به  ذکر است واحد تولیدی فورج گرم و سرد بزرگترین واحد شرکت تولیدی و صنعتی فورج گستر سناباد میباشد که با توجه به تجهیز بودن به 18 نوع از انواع  پرس های سبک و سنگین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و همچنین انواع کوره های القائی ، گازی و عملیات حرارتی توانایی تولید قطعات سنگین (تا حدود kg 10 )و قطعات کوچکی منجمله انواع بالپین های جلوبندی خودروهای پراید ، پیکان - انواع پیچ ها وپین های کوچک تا قطر 20 و طول 130 میلیمتر با کیفیت و تیراژ بالا را فراهم نموده است.

  این شرکت در راستای اهداف خود در تلاش است با بالا نگه داشتن کیفیت ، سقف تیراژ تولیدی خود را بالاتر ببرد. اعتقاد راسخ مدیریت و کارکنان این شرکت همواره برآن بوده که کیفیت تولیدات در بالاترین حد ممکن باشد و مسئولین شرکت هیچگاه به شرایط موجود اکتفا نکرده و همواره سعی بر بهبود دارند.

  امید است بدین طریق تعهد کاری خود را اعلام نموده و جلب رضایت تمامی مشتریان را ، که خط مشی شرکت نیز می باشد ، به اجرا گذاشته و اعتماد لازم را ایجاد نماییم.

  این شـرکت افتخـار دارد که هم اکنـون یکی از شرکت های توانمنـد و معتبـر در صنعت فـورج کشـور می باشـد.

برچسب
 • ,